У Чернівцях знову запровадять соціальний проїзний

336 0
Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет.
cv.ua

cv.ua

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради встановив безоплатний проїзд за спеціальними проїзними квитками для пільгових категорій населення з рівнем доходу менше 125% від законодавчо встановленого прожиткового мінімуму.

Безкоштовний проїзд за соціальним квитком здійснюється з 10.00 до 15.00 години у маршрутках, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, за виключенням соціально значущих маршрутів, затверджених рішенням виконавчого комітету. Соціальний проїздний діятиме з 1 грудня 2018 року.

Рішення передбачає, що витрати, пов’язані з безкоштовним перевезенням пільговиків за соціальними проїзними мають здійснюватися за рахунок коштів від господарської діяльності перевізників.

Водночас виконавчий комітет прийняв поправку в.о. міського голови Василя Продана

«Визначити, що до 31 грудня 2018 року на автобусних маршрутах, на яких відшкодовуються втрати, понесені перевізником від перевезення пільгових категорій громадян, компенсаційні виплати з міського бюджету здійснюються у межах сум, визначених договорами, а понад визначену суму - за рахунок коштів від її господарської діяльності», – каже він.

Нагадаємо, у Чернівцях зростуть тарифи на проїзд у маршрутках

 Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар