Політична реклама

У Львові відбудеться відкрита лекція відомого лондонського професора

908 0
24 жовтня в Актовій залі Львівського національного університету імені І. Франка відбудеться відкрита лекція відомого британського юриста, професора Університетського коледжу Лондона Філіпа Сендса.

Про це повідмляє Гал Інфо.Тема лекції: «Львів і витоки боротьби з міжнародними злочинами: Герш Лаутерпахт, Рафал Лемкін і Нюрнберзький процес над Гансом Франком», повідомили в університеті.

Лекція відбудеться в Актовій залі Львівського національного університету імені І. Франка, початок лекції о 12:00. Участь в лекції візьме також професор кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ імені І. Франка Рабінович П.М. Для бажаючих буде забезпечуватися переклад. Учасники лекції отримають матеріали до неї. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!