Політична реклама

У Львові з'явиться англомовний університет

943 1
16 вересня офіційно починає працювати Львівський відкритий англомовний університет.

Організатори планують, що тут вчитиметься близько трьох сотень старшокласників. Учні 10-11 класів до 10 вересня ще мають нагоду зареєструватись та обрати собі навчальний курс, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«Такі навчальні курси вже діють кілька років, проте про них мало хто знає. Намагаємось залучити до такого навчання львівську молодь, адже мати сертифікат про закінчення такого курсу – не лише престижно, а й може давати суттєві бонуси для майбутнього навчання чи роботи закордоном. Плюс це колосальна практика вивчення англійської мови, адже її знання зараз важливе в майже усіх сферах», – каже проректор відкритого університету Артем Кіт.

Відкритий університет – це понад 67 навчальних курсів різного напряму, від прикладних наук до курсів загального розвитку. Кожен охочий, заповнивши заявку та обравши собі курс, стає студентом такого університету. Єдина умова для вступу – знання англійської мови. Допомагатимуть розібратись у такому дистанційному навчанні ректор та проректор віртуального університету. Залучають до співпраці також директорів шкіл та вчителів англійської мови.

«У цьому випадку директор школи виступає зв’язковим, ми контактуємо з ним, а вже він передає новини учням своєї школи, які є нашими студентами. Вчителі англійської мови будуть умовними кураторами. Допомагатимуть розібратись з англомовною термінологією, адже вчитись англійською не усім легко», – розповів Артем Кіт.

Навчатимуться студенти за програмами Масачусетського та Гарвардського університетів, які визнані одними з найкращих у Сполучених Штатах Америки.


Читайте також:
6 Вересня, 2013 11:12
archaeo У Львові з'явитЬся... - вчіть граматику! І не лише англійську, а й рідну.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!