Уряд залишив аналогове телебачення для місцевих телеканалів

256 0
Для тих, хто невзмозі перейти на цифру.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Кабінет Міністрів залишить аналогове мовлення для Національної громадської телерадіокомпанії України та місцевих телекомпаній, які не мають ліцензій на цифрове мовлення. Також аналогове мовлення збережуть на територіях на кордоні з Росією, пише Економічна правда.

Читайте також: Запрацювала гаряча лінія, яка допоможе мешканцям перейти на аналогове мовлення.

У пояснювальній записці до рішення сказано, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має визначити перелік каналів, які продовжать своє аналогове мовлення до 31 грудня 2018 року "з метою захисту національного інформаційного простору України на час переходу країни від аналогового до цифрового телемовлення".

Зокрема, це виключення стосуватиметься каналів на територіях, суміжних з українсько-російським кордоном, у зоні АТО, в Криму, а також каналів мовлення НСТУ і місцевих телекомпаній, які не мають ліцензій на цифрове мовлення.

Читайте також: Що робити після відключення аналогового телебачення в Україні.

Також Кабмін доручив Держпецзв'язку у дводенний термін доопрацювати постанову в частині уточнення термінів та суб'єктів, які здійснюють мовлення.

Першого вересня вся Україна, окрім територій з особливим режимом мовлення (Донецька, Луганська області, райони на кордоні з Кримом) перейде на цифрове мовлення. У кінці липня аналогове телебачення уже вимкнули у Київській та Кіровоградській області.

 


 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар