Уряд скоротив витрати на ремонт доріг у Чернівецькій області. Чому

1305 0
Кабінет Міністрів на засіданні в середу затвердив перерозподіл коштів на будівництво доріг державного значення за результатами роботи за сім місяців 2018 року.

Згідно з бюджетною програмою «Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», у Чернівецькій області скоротили витрати на 68 мільйонів гривень.

Прес-служба Міністерства інфраструктури повідомляє, що перерозподіл буде здійснюватися з об'єктів, де за результатами проведених тендерних процедур заощаджено кошти. Крім того, виключено об'єкти, які не забезпечені проектною документацією і не готові до реалізації. Вивільнені гроші перекинуть на інші об'єкти, які потребують додаткового фінансування.

У Одеській області забрали 168 мільйонів гривень, у Київської – 162 мільйонів гривень, у Миколаївської – 99 мільйонів гривень, у Житомирської – 61 мільйонів гривень, а Івано-Франківської – 48 мільйонів гривень, у Волинської – 4 мільйонів гривень.

Водночас на 255 мільйонів гривень збільшили витрати у Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Хмельницькій, Черкаській областях.


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар