Утекти від спеки у Чернівцях: п'ять комплексів з басейнами

5296 0
Де відпочити в басейні в Чернівцях та поблизу.
20minut

20minut

Розважальний комплекс «Драйв»

Великий басейн (25 метрів) разом із дитячим майданчиком, настільним тенісом та баром. Стоянка безкоштовна.

Де: кінець вулиці Сторожинецької (на виїзді з Чернівців з правого боку).

Ціни: День у драйві для дорослого коштує 200 гривень у будні та 300 – у вихідні; для дитини до 14 років – 100 гривень та 150 – у вихідні. Вхід для дітей ростом до 1 метра безкоштовний. Вартість включає лежак, зонт, матрац та розваги на території комплексу. Баркухня – окрема плата.

Спортивно оздоровчий клуб «Еліт»

Тут можна не тільки поплавати, а й потренуватись у басейні. Його розмір складає 11х6 метрів.

Де: вул. Головна, 246 П (район заводу «Кварц»).

Ціни: Разовий абонемент для дорослого коштує 60 гривень за годину, для дитини – 40. Місячний абонемент для дорослого (12 занять) коштує 750 гривень, для дітей – 530 гривень.

Туристичний комплекс «Георг-парк»

Де: Глибоцький район, село Тарашани, «Козацький хутір», вулиця Валякузьминська, 6. Відстань від Чернівців складає 22 кілометри. Можна доїхати автобусами, які проїжджають Таршани. 

Ціни: Відпочинок біля басейнів у будні коштує 250 гривень, вихідні – 350 гривень. Ціна включає турецьку та фінську сауни. Паркування безкоштовне.

База відпочинку «Сонячна Долина»

Тут можна скупатись у двох басейнах Mariletta та FORTEZZA. Біля другого обладнані роздягальні та відкриті душові кабіни для відвідувачів, які не проживають в готелі. 

Де: село Бояни, Новоселицький район. Відстань від Чернівців складає 19 кілометрів. Можна доїхати маршруткою «Чернівці-Новоселиця».

Ціни: за одного дорослого 200 гривень за вхід, дітина до 12 років – 100 гривень, до 5-ти років – безкоштовно. Для людей, які проживають у готелі, басейн коштує вдвічі менше.

Комплекс «Хутір Солонець»

Де: село Мигове, Вижницький район. Доїхати залізницею, автобусом до міста Чернівці, далі з АС-1 мікроавтобусом до с. Мигове (щоденний маршрут, за графіком) або автомобілем трасою Чернівці–Вижниця–Верховина (Р-62).

Ціни: дві фінські сауни з плавальним басейном та кімнатою відпочинку — 500 гривень за 1 годину.

Олена Дуняк

 

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар