В обласній дитячій лікарні облаштували «Книжкову аптечку»

330 0
Долучитися до проекту може кожен охочий, у кого вдома є дитячі книжки.
www.medcv.gov.ua

www.medcv.gov.ua

У рамках проекту «Лікарні майбутнього» благодійного фонду «Я – майбутнє України» у відділенні онкогематології Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні у відділенні онкогематології облаштували «Книжкову аптечку» та «Скриньки мужності». Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я Чернівецької ОДА. 
 

«Завдяки, зокрема «Книжковій аптечці», де підібрано літературу для дітей різного віку, маленькі пацієнти зможуть почитати чудові дитячі книжки, які надсилають благодійники з різних куточків України у Фонд, відволіктися від важкого лікування і поринути у світ казки», – розкриває ідею проекту прес-секретар БФ «Я – майбутнє України» Катерина Коломієць.

Долучитися до проекту може кожен охочий, у кого вдома є дитячі книжки. Їх лише варто передати Фонду, відтак ними поповнять «Книжку аптечку».

А у маніпуляційному кабінеті волонтери встановили дві «Скриньки мужності», з яких після болючих процедур діти, які лікуються у відділенні, зможуть наосліп обрати невеличкий подарунок за свою хоробрість.

«Це будуть своєрідні заохочувальні призи за мужність, виявлену дитиною. Відтак малеча буде зовсім по-іншому переступати поріг цього кабінету, знаючи, що своє терпіння, отримає приз», – пояснює лікар-гематолог Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Галина Манойленко.

У фонді «Я – майбутнє України» кажуть, що будуть постійно поповнювати цікавими дрібничками та невеличкими іграшками «Скриньки мужності», а слідом за обласною дитячою лікарнею їх та «Книжкову аптечку» волонтери планують встановити у міській дитячій лікарні та ще у 70 дитячих лікарнях України.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар