Вступ 2018: як виправити помилки при реєстрації електронного кабінету

410 0
У МОН пояснили, як виправити помилки, з якими стикаються абітурієнти під час роботи у електронних кабінетах.
osvita.ua

osvita.ua

2 липня в Україні стартувала вступна кампанія і реєстрація у електронних кабінетах абітурієнтів. У МОН оновили інструкцію щодо роботи з електронним кабінетом вступника та пояснили, як виправити найпоширеніші проблеми, які виникають під час роботи з кабінетом.

Однією з найпоширеніших помилок вступника є неправильне зазначення адреси електронної пошти під час реєстрації. Через це вони можуть не отримати лист для лист для активації кабінету на свою скриньку. У такому випадку необхідно зареєструватися повторно на правильну адресу, але не раніше ніж через 24 години після попередньої спроби. За цей час першу спробу реєстрації з неправильною поштою анулюють і вступник зможе зареєструватися знову.

Читайте також: Запрацювали гарячі лінії для консультацій щодо вступу до вишів

Ще одна розповсюджена проблема – вступник кілька разів зазначає неправильний пароль під час входу в кабінет і система блокує його на три години. У такому разі в МОН радять одразу не вгадувати пароль, а скористатися сервісом «Забули пароль?» для його швидкого відновлення.

Нагадаємо, на сайті МОН можна знайти окремий розділ Вступна кампанія 2018, де можна отримати відповіді на найпоширеніші запитання, покрокові інструкції, інфографіку, документи для вступу у виші у 2018 році. 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар