Випускники УАЛ зіграли у Чернівцях власну інтерпретацію «Енеїди». Фото

810 0
Українська академія лідерства відчуває в Чернівцях запит на створення осередку, тому це перше місто з трьох, де покажуть виставу.

Випускники УАЛ зіграли у Чернівцях «Енеїду», де показали технічний прогрес та виклики, з якими ми зіштовхуємося через нього. 

«Вистава – підсумковий проект випускників. Ми покажемо її у Чернівцях, Івано-Франківську та Житомирі, у містах, де ми відчули найбільший запит на відкриття осередків. Ми приїжджаємо, щоб громада могла ще більше дізнатися про нас», – сказав у коментарі «Твоє місто.Чернівці» менеджер УАЛ Любомир Шимків. 

Студенти самостійно написали сценарій та провели проби.

Читайте також: Навіщо Чернівцям Українська академія лідерства

«Котляревський переписав Вергілія, ми вирішили переписати Котляревського. Написала сценарій, потім комунікувала з акторами театру Курбаса, які нам допомагали ставити виставу. Влаштовували проби в академії до ночі та репетирували вночі, коли приходили зі стажувань», – розповідає режисерка вистави Юстина Сірська.

 

Фото Анни Ільченко

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED​
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар