Як чернівчанам бюджетно дістатись на роботу, коли перевізники страйкують

719 0
У місті працює сервіс громадських перевезень та альтернативне таксі.
molbuk.ua

molbuk.ua

«Твоє місто.Чернівці» знайшло два способи дістатись на роботу, якщо зупинка транспорту для вас – не причина запізнюватися.

Підвезу! – проект комфортних громадських перевезень. Автори створили сайт, де реєструються водії та пасажири. Перші – вказують свої щоденні маршрути на роботу. Пасажири, яким із водієм «по дорозі» – контактують через соціальні мережі або чат на сайті. Можна і по-іншому – водії шукають попутника. Проект створили у Львові з метою розвантаження громадського транспорту. До Чернівців він потрапив у 2015 році.

«Тачку!» – сервіс альтернативного таксі. В його основі лежить нова модель, при якій вартість поїздки пропонують пасажири, завдяки чому обидві сторони встановлюють ціну на поїздку. Для того, щоб скористатись сервісом потрібно скачати мобільний додаток. Для замовлення поїздки досить встановити маршрут: «Звідки» і «Куди», а також визначити «Вартість». У водійському режимі доступна стрічка заявок, з якої водій сам вибирає будь-яке зручне йому замовлення. При натисканні на замовлення система з'єднує водія і пасажира, щоб вони могли підтвердити оформлення замовлення і обговорити деталі поїздки. Пасажир може вказати вимоги до транспорту: замовити мікроавтобус чи авто з дитячим кріслом. Також сервіс веде систему рейтингів водіїв та пасажирів.

Нагадаємо, приватні перевізники, які здійснюють перевезення маршрутками у Чернівцях, оголосили про початок страйку 15 травня. Чому вони це зробили і як вирішити проблему з перевезеннями у матеріалі «Твоє місто. Чернівці».

Олена Дуняк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар