Як чернівчанин брав участь в порятунку дітей з затопленої печери в Таїланді

2556 0
Він був в одному з рятувальних загонів, який займався пошуком альтернативних каналів, за допомогою яких можна було би дістатися до місця дислокації дітей.
Facebook

Facebook

Олег Чистов, родом з Чернівців, брав участь у порятунку 12 юних футболістів та їхнього тренера з затопленої печери в Таїланді, розповів в інтерв’ю 24 каналу, як проходила операція.

Олег Чистов має свою FM-радіостанцію і продакшн-компанію в Таїланді, яка займається створенням документальних фільмів. Завдяки попередньому досвіду роботи в МНС він опинився в одному з рятувальних загонів, який займався пошуком альтернативних каналів, за допомогою яких можна було б дістатися до місця дислокації дітей.

За його словами, основним завданням було досліджувати всі можливі тріщини, які були схожі на печери. Всі вони закінчувалися або глухим кутом, або були непрохідні для людини, витягнути через них дитину було б неможливо.

«Знайшли їх, в принципі, там же, де й шукали. В печері порожнеча, схожа на велику кімнату, де діти, найімовірніше, могли перебувати. Там вони і були. Потрібно віддати належне тренеру, який був з дітьми. Хлопчина – молодець! Він примудрився 9 днів протримати їх фактично без їжі, без води, вони зберігали спокій, не панікували, не пересварилися, не побилися. Діти були досить виснажені, коли їх знайшли, були, скажімо так, прикумарені. Але вони залишалися дружні», – каже він.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар