Як на Буковині здійснили мрії більше тисячі дітей. Фоторепортаж

401 0
На благодійному фестивалі «Буковинська мрія» 1200 дітей, більшість з яких з інвалідністю та позбавлені батьківського піклування, отримали подарунки, на які чекали.

«Мене звати Вітя, мені 11 років, здавна мрію відвідати Діснейленд, щоб зустрітися із Блискавкою МакКвіном та героями мультфільму «Літачки». А ще я мрію про справжнього сірого коня і машинку на радіоуправлінні». 

Діти писали листи з проханням подарувати бажану річ, організатори фестивалю зібрали всіх їх на одному сайті, де благодійники обирали мрію дитини та виконували її. Діти отримали подарунки на Х ювілейному фестивалі  «Буковинська мрія» у селі Мигово Чернівецької області. 

Цьогорічний лозунг фестивалю – «Ти – особистість».

Діти перебуватимуть у таборі два тижні, де щодня будуть вчитися в ігровій формі та відпочивати. 

«Цього року вектор «Буковинської мрії» спрямований на те, щоб відкрити лідерські здібності у дітей, щоб показати, що навчатися це круто, що будь-які обставини – це не привід здаватися, а навпаки вчитися, досягати чогось і мріяти. Кожен день у таборі є інтерактивним: день спорту, день кіно, день стратапів», – каже прес-секретарка благодійного фонду «Я - майбутнє України» Катерина Коломієць.

Ірина Юшко

Фото авторки

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар