Як подати проект на Бюджет участі у Чернівцях

259 0
Проекти, які отримають найбільшу підтримку, будуть реалізовані з бюджету мiста.
Громадський проект

Громадський проект

Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подати проекти у Чернівцях можна до 15 червня.

Тематика проектів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста.

Де подати проект?

Проекти можна подаються через всеукраїнську платформу «Громадський бюджет». 

У паперовому вигляді проекти прийматимуться в Центрі надання адміністративних послуг на вулиці Героїв Майдану, 7 та в філії у Садгорі на вулиці І. Підкови, 2.

Консультацію можна отримати у відділі інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради, площа Центральна,1, кабінет 106, або за телефоном 52-25-79.

Хто може подати проект?

Подати проект може громадянин або громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України та на момент подання проекту досягли 14-річного віку. 

Проекти з яким бюджетом можна подати?

Проекти за обсягом фінансування розподіляються на великі з фінансуванням від 300 тисяч гривень до 1 мільйона гривень та малі з фінансування до 299 999 гривень.

Скільки підписів мені потрібно зібрати за проект, щоб він був прийнятий?

Малий проект - не менше 25

Великий проект - не менше 50

Коли голосуватимуть за проекти?

З 10 жовтня по 24 жовтня 2018 року.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар