Як працюють електронні черги в садочках міста

509 0
Влаштувати дитину в садок – завдання не з легких. Все впирається в банальну нестачу місць у дитячих закладах. На допомогу приходять електронні черги. Пояснюємо, як це працює та що робити, якщо вчасно не став у чергу.
spice4life.co.za

spice4life.co.za

Навіщо взагалі потрібна електронна черга, коли є звичайна?

Звичайна черга часто не забезпечувала рівний доступ до реєстрації. За такої черги незрозуміло, скільки взагалі існує вакантних місць та яка черговість подачі документів. Електронна черга вирішує ці проблеми, а також дозволяє відслідковувати рух черги та захищає приватні дані.

Як електронна черга працює в Чернівцях?

На сайті управління освіти Чернівецької міської ради є окремий розділ під назвою «Реєстрація в ДНЗ», де розміщені Положення про порядок прийому дітей до ДНЗ, місця в садочках, списки зареєстрованих. Там можна подати заявку на реєстрацію та перереєструватись, якщо є потреба.

Обираємо в переліку номер бажаного садочка та заповнюємо анкету.

 

До анкети можна підвантажити файл із підтвердженням пільг.

Батькам слід постійно відслідковувати статус і у разі його зміни подати необхідні документи для вступу.

Скільки часу електронну чергу практикують у нашому місті?

У 2011 році Кабінет Міністрів України опублікував постанову №725 «Про створення Єдиної електронної бази з питань освіти», якою дав початок електронним чергам в країні. З червня 2013 року система почала працювати в Чернівцях.

Вона діє у всіх ДНЗ?

Так. У всіх загальних закладах. У спеціалізованих ДНЗ, для яких потрібні заключення лікарів про здатність відвідування, діє звичайна черга.

Що робити, якщо вчасно не став у чергу?

Система не передбачає можливість реєстрації після закінчення строків. Тільки у разі непередбачуваних обставин можна звернутися в управління освіти Чернівецької міської ради до фахівця з інформаційних технологій.

Чому це найкращий варіант для пошуку садочку?

Електронна черга дає можливість прозоро і відкрито реєструватись, бачити ліцензований обсяг місць на кожен ДНЗ, слідкувати за чергою і розраховувати/не розраховувати на місце цьогоріч.

Анастасія Павлюк


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар