На правах реклами

Як святкували 15-річчя Льодового майданчика. Фото

535 0
Серед відвідувачів розігрували подарунки та влаштували безкоштовні катання.

Дитячі аніматори, виступи фігуристів, святковий торт та безкоштовне катання. Так 1 березня Льодовий майданчик у Чернівцях відсвяткував 15 років роботи. Привітати власників Льодового майданчика прийшло чимало гостей, та найбільше святу раділи діти. 

Власник Льодового майданчика  Павло Польовий розповів «Твоє місто. Чернівці», як здійснив свою мрію у 16 років та про те, як вперше став на ковзани. 

«Я ніколи не катався на ковзанах, і не навіть не чув, щоб у нас каталися на озерах. Коли був ще дитиною, сидів та думав, просто думав і аналізував. Ковзанів ніколи не бачив, хокей не дивився та й спортом не дуже то й займався.

Перший раз став на ковзани під час мовних курсів у Німеччині. Мені було тоді років десь 12-13. Саме тоді у мене виникло запитання: «А якби у нас таке зробити?». Проте, тоді це була просто думка, я не надав цьому значення.

Наступного разу сходив на ковзанку в Англії, тоді знову задумався: «Якби й у нас таке зробити?» Це були лише думки, та треба було із чогось розпочинати…

Під час вступу на перший курс університету, я зустрівся зі своїм знайомим, у нього теж була така ідея. Тоді наміри стали серйознішими. Надалі у всьому мене підтримували батьки», - розповів Павло Польовий.

За цих 15 років, я би щось змінив, але все одно прожив би їх у муках на цьому майданчику.

Партнерська публікація

Фото: Ярослава Дерев`янко


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар