Як учасники АТО зі Львова здобуватимуть вищу освіту

1275 0
Українські захисники, які були учасниками Антитерористичної операції та Євромайдану, і зазнали істотних втрат здоров’я, мають можливість здобути вищу освіту або пройти перекваліфікацію, щоб продовжити професійну діяльність та надалі бути активними громадянами українського суспільства, - повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.
dyvys.info

dyvys.info

У рамках цієї освітньої ініціативи учасники АТО і Євромайдану з інвалідністю можуть здобути освіту в різних галузях. Навчання або перекваліфікація відбуватиметься у спеціальних групах підготовчого відділення та власне університетських групах. Можливі заочна, дистанційна і денна форми навчання.

Перший крок до реалізації можливості вчитися – надіслати інформацію про себе (ім’я, прізвище, перша освіта), а також контактні дані (телефон, електронна скринька) на електронну адресу centromonitor@gmail.com; або зателефонувати за номерами: 068-778-72-25, 063-336-69-51, 066-293-37-17.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!