Як вступити на магістратуру за ЗНО. Інструкція

313 0
14 травня розпочинається реєстрація абітурієнтів, які вступають в магістратуру за ЗНО.
Студвей

Студвей

Вступ за ЗНО проходитимуть вступники на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Для реєстрації вступнику треба звернутися до приймальної комісії одного з обраних вишів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. Реєстрація завершиться 5 червня о 18:00.

Учасники та вступні випробування

Вступники до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» складатимуть:

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської, або німецької, французької, чи іспанської.

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» (крім «Міжнародне право») складатимуть лише ЄВІ з іноземної мови.

Цьогоріч завдання «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух» застосовуватись у тесті для магістратури не будуть. Програми, за якими складатимуть тести для майбутніх магістрів можна переглянути тут.

Де скласти ЗНО?

Місце проведення ЄВІ та ЄВФФ повідомлять в особистому кабінеті УЦОЯО не пізніше, ніж за три тижні до дня проведення. Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня, ЄВФФ – 13 липня.

Результати основних сесій також оприлюднять в особистому кабінеті УЦОЯО не пізніше двох тижнів з їх проведення.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар