Як вирішують проблему із затопленням вокзалу

283 0
Влада проводить тендери для моделювання стоку води.
Facebook

Facebook

Вчора злива затопила зали очікування заліжнодорожнього вокзалу та колії. Ідентична ситуація з вокзалом трапилась минулого року через недосконалість зливних мереж. Для вирішення проблеми, як писали місцеві ЗМІ, повинні були залучити 12,3 мілйонів гривень з резервного фонду державного бюджету.

І як місто освоїло ці кошти?

Їх не виділили. На спеціальну нараду у Києві був запрошений мер міста та представники двох Міністерств. Вирішили, що гроші не виділять, адже це було не стихійне лихо, а локальна проблема.

А як тоді цю ситуацію вирішують?

Міська влада провела тендер на моделювання стоку води та розроблення проекту споруд із запобігання підтоплення залізничного вокзалу. У ньому взяв участь тільки один учасник, тому тендер буде проведено повторно. Якщо ситуація повториться (на тендер подастся тільки один учасник), то міська влада заключить угоду із цією компанією без проведення тендеру. Вартість тендеру складає 600 тисяч гривень.

Чому тільки один учасник?

За словами Олексія Каспрука, не так багато компаній можуть виконати заявлені вимоги і корупційної складової нема. Ніхто не скаржився на технічні вимоги до підрядників. 

А що роблять з водою зараз?

Для усунення наслідків зливи залучили всі комунальні служби міста.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар