Як у Чернівцях зараховуватимуть дітей до першого класу. Змінено порядок

526 0
За кожною школою закріплять певну територію.
molbuk.ua

molbuk.ua

Згідно із новим законом «Про освіту», діти, які проживають біля певної школи, гарантовано зможуть там навчатись. Тобто, за кожною школою закріплять територію. Таке нововведення дозволить порівну розподілити навантаження на навчальні заклади та окремі класи.

Інформація про «прив'язки» шкіл до певних адрес стане доступною у березні цьогоріч, а ознайомитися з нею можна буде в навчальному закладі, в управліннях освіти або на сайті.

В управлінні освіти Чернівецької міської ради розповіли, що з квітня Міністерство розробить механізм щодо нових умов зарахування дітей до школи.

«Згідно із новим законом, пріоритет під час вступу до першого класу будуть мати діти, які проживають біля навчального закладу. Якщо у класах залишаться вільні місця, у червні будуть оголошувати додатковий конкурсний відбір, якщо буде більше охочих»— повідомив у коментарі «Твоє місто.Чернівці» начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк.

За його словами, наразі усі школи попередили про те, щоб не проводити набір у перші класи до квітня.

«У школах можуть складати попередні списки, але вони ні до чого не зобов’язують. Батьки повинні прийти у квітні та записати свою дитину»— каже головний освітянин міста.

Також в управлінні освіти запевнили, що незважаючи на нововведення, усі діти будуть забезпечені доступом до шкільної освіти.

Ольга Максимюк

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар