Як зареєструвати домашню тварину. Покрокова інструкція

486 0
Реєстрація тварин є обов’язковою.
asn.in.ua

asn.in.ua

Згідно із «Правилами утримання домашніх тварин у місті Чернівцях», реєстрація чотирилапих є обов’язковою. Як зареєструвати домашнього улюбленця розповів директор «Притулку для тварин» Василь Виноградов.
 
  1. Потрібно зареєструвати свого домашнього улюбленця на платформі міжнародної онлайн-бази даних домашніх тварин animal-id.info за посиланням.
  2. Звернутися до МКП «Притулок для тварин» або обрати зручну клініку зі списку для отримання жетону: Центр ветеринарної медицини «Панда» (вулиця Устима Кармелюка, 110б), Ветеринарна клініка «Пан Коцький» (вулиця Небесної Сотні, 15), Клініка ветеринарної медицини «Доктор Айболит» (вулиця Полєтаєва, 11).
  3. Для отримання жетону власнику тварини потрібно прийти в обрану установу з твариною, паспортом та документами, що підтверджують право власності та проведення щеплень тварини. Вартість процедури та видача жетону у МКП «Притулок для тварин» становить 74 гривні. МКП «Притулок для тварин» ( місто Чернівці, вулиця Південно-Кільцева, 47, заїзд з вулиці Комунальників) проводить реєстрацію тварин щодня з понеділка по п’ятницю. Графік роботи: з 9 до 18 години. Телефон оператора: 0955260045. 

Читайте також: Уважна Грета та слухняний Цезар. Притулок для тварин запрошує чернівчан обрати собі собаку

Що отримає власник тварини:

1. Внесення даних про тварину в єдину базу ідентифікованих тварин міста Чернівці.

2. Жетон з QR-кодом, який веде до бази даних із зареєстрованими тваринами.

3. Документ, що підтверджує реєстрацію, який дійсний і при втраті жетона.

Читайте також: У Чернівцях штрафуватимуть недобросовісних власників собак

Носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримування тварини є обов’язковим. Перебування тварини без жетону на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, дворах, у громадському транспорті та інших публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Така тварина вважається незареєстрованою. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар