Як змінився закон про криміналізацію контрабанди лісу

267 0
Правки Порошенка передбачають скасування заборони на експорт дров, яку депутати додали під час проходження законопроектом другого читання
Chengeua

Chengeua

Комітет Верховної Ради з питань промислової політики підтримав пропозиції президента України Петра Порошенка до ветованого ним закону, що посилює відповідальність за незаконну вирубку та контрабанду лісу.

Про це повідомив очільник комітету Віктор Галасюк у Facebook.

Зокрема, правки Порошенка передбачали скасування заборони на експорт дров, яку депутати додали під час проходження законопроектом другого читання.

«Таке рішення прийнято не тому, що ці пропозиції правильні. Вони якраз йдуть всупереч інтересам України та базуються на хибних та штучних аргументах. Просто реалії такі, що на подолання вето голосів в залі недостатньо і треба обирати 2/3 перемоги чи гарантована поразка», — написав депутат.

Крім цього, депутат додав, що ухвалення закону з правками президента дозволить зберегти мораторій на експорт лісу-кругляка.

Читайте також: З незаконної деревини з Буковини роблять товари для Ikea

Зокрема, законом встановлюється, що переміщення через митний кордон поза митним контролем лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, а також лісоматеріалів, заборонених до вивезення за межі митної території України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Нагадаємо, що 23 липня стало відомо, що президент України Петро Порошенко повернув на доопрацювання парламенту закон №5495, що посилює відповідальність за незаконну вирубку лісу.

 


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар