Які містобудівні проекти розглянуть у міській раді

291 0
Проекти житлової забудови та обговорять створення 3-d моделей історичної частини міста.

14 вересня відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради. На ньому розглянуть проект щодо створення тривимірної бази даних будівель у центрі міста та три проекти детального розвитку територій. Порядок розгляду проектів:

1. Розгляд питання доцільності впровадження проекту створення тривимірної бази даних територій, будівель і споруд в межах історичного ареалу міста Чернівці на основі хмар точок.

Доповідач: архітектор Аль-Ахммаді Саер Аднан


2. Проект детального плану території на переведення та реконструкцію частини території садівничого товариства ім. Тимірязєва під індивідуальну житлову забудову на вул. Заставнянській в м. Чернівці.
Замовник: садівниче товариство ім. Тимірязєва

Доповідач: архітектор Нестеров Анатолій Митрофанович (кваліфікаційний сертифікат АА№002883)


3. Проектна пропозиція детального плану території житлової забудови, обмеженої проїздом Віденським та вулицею В.Винниченка в м. Чернівці. Замовник: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Доповідач: архітектор Григорчук Олександр Васильович (кваліфікаційний сертифікат АР№000529)


4. Проект детального плану території багатоквартирної та громадської забудови обмеженої вулицями Головною, В.Залозецького, Криворізькою, залізничною колією, проспектом Незалежності та вулицею Яською в м. Чернівці (повторно). Замовник: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Доповідач: архітектор Григорчук Олександр Васильович (кваліфікаційний сертифікат АР№000529)


Засідання відбудеться у 207 кабінеті міської ради о 14.30.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар