Які місця зайняли чернівецькі університети у рейтингу вишів країни

522 0
Всього до рейтингу увійшли 237 вищих навчальних заклади України.
youtube.com

youtube.com

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року. Із Чернівецьких вищих навчальних закладів найвищі позиції зайняли Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Буковинський державний медичний університет.

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича посів 12-13 місце у загальному рейтингу, 24 – у «Топ-200» України, та чертверте за рейтингом Scopus.

Буковинський державний медичний університет зайняв 23 місце у загальному рейтингу, 49 – у «Топ-200» України, 38 – рейтинг Scopus.

На першому місці рейтингу Київський національний університет імені Тараса Шевченка. За ним йдуть Харківський університет Каразіна та Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського.

Всього в консолідованому рейтингу 237 вищих учбових закладів України. Його укладали на основі рейтингових місць вишів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

«ТОП-200 Україна» — включає індекс якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Рейтинг «Scopus» – базується на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар