Які нові вулиці можуть з’явитись у Чернівцях

424 0
Присвоювати назви будуть вулицям у нових житлових масивах.

Міська рада має намір присвоїти назви новим вулицям у масивах житлових забудов. Це передбачено проектом рішення, який будуть розглядати на черговій сесії 30 серпня.

У ньому зазначено, що новим вулицям будуть присвоєні назви:

Вулиця Видинівського Пантелеймона та вулиця Галіпа Теодота – у масиві житлової забудови, обмеженому провулком Смотрицьким, вулицями Смотрицькою, Ізяславською, Гречаного Валерія, Букшованого Осипа.

Вулиця Штраухера Бенно і три провулки Штраухера Бенно – у районі, обмеженому вулицями Каштановою та Святошинською.

Вулиця Малокучурівська – у районі, обмеженому вулицями Каштановою та Святошинською.

Довідка. Видинський Пантелеймон (1891-1978) – графік і живописець. Працював вчителем малювання і каліграфії в Сторожинецькому ліцеї (тепер гімназія). П.Видинівський став творцем-засновником української ілюстрованої книги на Буковині. Художник брав участь у створенні обласного товариства художників. 

Галіп Теодот – український письменник, політичний і культурний діяч.  Закінчив гімназію та юридичний факультет Чернівецького університету, працював адвокатом Чернівцях, відстоював права бідної верстви. Брав активну участь в організації товариства «Січ», у діяльності Української радикальної партії.

Штраухер Бенно – єврейський юрист, доктор права, політик, громадський діяч, депутат законодавчих органів Австрії і Румунії, багаторічний президент Чернівецької єврейської релігійної громади.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар