З Чернівців на вихідні. Замки Західної України

562 0
«Твоє місто. Чернівці» підготувало підбірку замків, які розташовані в Західній Україні.
vsesanatorii.com

vsesanatorii.com

Замок Любарта

Замок розташований у місті Луцьку, що у Волинській області. Луцький замок включає в себе декілька веж, оточених стінами. На території розташовано багато старовинних будівель, єпископський будинок.


Також на території замку працюють музеї: дзвонів, древньої книги і живопису. Місто славиться і своїми сакральними пам'ятками архітектури.

Як доїхати: з Чернівців до замку можна добратися автомобілем автотрасою Чернівці-Луцьк, або автобусом в цьому напрямку за зручним графіком.

Підгорецький замок     

Замок розташований у селі Підгірці, Бродівського району, Львівської області. 

Підгорецький замок — це невід'ємна частина надзвичайно відомого в туристичних колах маршруту «Золота підкова Львівщини». За формою замок  схожий на квадрат, довжина котрого становить близько ста метрів. Зі східної, західної та південної сторін споруду оточують бастіони-п'ятикутники. У замку можна замовити екскурсію. Понеділок є вихідним, квиток можна придбати до 16.00 включно, в неділю відвідування обмежується від 12.00 до 17.00, у  літній період працює з 11.00 до 18.00, взимку з 10.00 до 17.00. Загалом погуляти на  території замку можна у зручний час, щоправда не завжди з екскурсоводом.

Як доїхати: щоб потрапити до замку потрібно дістатися до Львова (поїзд, маршрутка, автомобіль), далі пересісти на маршрутку «Львів-Броди», яка відправляється з автостанції  АС 2. Автобуси зі станції відправляються щопівгодини і за 1,5 години ви вже на місці. Виходити потрібно на зупинці «Підгірці», звідки зможете дійти до Підгорецького замку.  

 

Золочівський замок  розташований у місті Золочів, Львівської області

Своєю появою замок завдячує вигідному розташуванню — ця місцевість була колись перетином різноманітних торгових шляхів. З метою захисту від грабіжників, спочатку було побудовано оборонну споруду з дерева. 

Як доїхати: замок побудований на відстані 66 кілометрів від міста Львів. Власникам особистого транспорту легше всього дістатись автотрасою Е50 (М12), яка сполучає такі міста: Львів—Тернопіль—Хмельницький—Вінниця—Кіровоград; вона пролягає через південну границю Золочіва та села Підгірне. Саме цей шлях веде до стін замку. Якщо плануєте добиратись громадським транспортом, то це найпростіше зробити таким чином: сісти у Львові чи Тернополі на транспорт, який прямує до Золочіва, з центру міста пройтись 5–10 хвилин головною вулицею поселення в південно-східному напрямку, повідомляють  karpaty.life.

 

Меджибізький замок 

Замок розташований у селищі Меджибіж, Хмельницької області.

Кожного літа, впродовж десяти років, тут відбувається фест «Стародавній Меджибіж». Яскраві середньовічні персонажі заполоняють двір замку, мавки, князі, лицарі, ремісники, селяни. Під час фестивалю тут можна спостерігати ярмарки, театралізовані дійства, танці та турніри. Ввечері створюється романтична ідилія: тут і пісні біля вогнища, і келих вина, і ночівля в наметі або ж навіть у самому замку.

Як доїхати: краще добратись до Вінниці або ж до Хмельницького, а далі доїхати рейсовим автобусом.

 

Христина Тимофійчук


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар