Заява редакції та Наглядової ради медіа-хабу «Твоє місто»

2368 0
Наглядова рада медіа-хабу «Твоє місто» вважає за необхідне повідомити, що у зв’язку з принциповими розбіжностями у підходах до функціонування незалежного медіа в засновників «Твого міста» та партнерів видання «Твоє місто. Чернівці» – представників чернівецького бізнесу, ми призупиняємо активну діяльність нашого медіа у місті Чернівці.
www.guide.cv.ua

www.guide.cv.ua

«Твоє місто. Чернівці» є незалежним міським медіа, однією з основних цінностей якого є відповідальність перед аудиторією. Ми вважаємо неприпустимим втручання або вплив на редакційну політику, що суперечить цій основоположній цінності.

Що це означає для чернівчан?

У Чернівцях «Твоє місто» продовжує працювати, але в обмеженому режимі, із меншою кількістю контенту та журналістів. Однак, сподіваємось, це тимчасова ситуація і, водночас, переконані, що журналісти, які проявили професійність і дотримання цінностей та місії нашого медіа у перші 2,5 місяці існування «Твого міста» у Чернівцях і надалі створюватимуть якісний та незаангажований інформаційний продукт для чернівчан. Ми докладемо максимум зусиль, щоб знайти правильний вихід із ситуації.

За перші два місяці діяльності «Твого міста» у Чернівцях ми отримали серйозний кредит довіри від чернівчан, майже 3500 з яких підписались на нашу сторінку у Facebook, доступ до якої у нас тимчасово втрачений. «Твоє місто. Чернівці» публікує те, що стосується чернівчан безпосередньо: чи мають пожежники достатньо обладнання, щоб ліквідувати пожежу, як дадуть собі раду пацієнти після реформи швидкої допомоги, чи є сенс чернівчанам сортувати сміття та як (не)працюють тролейбуси міста. Ми говоримо про те, якою має бути українська школа. Нам цікава ваша думка про те, чому громада міста не має покривати збитки приватного бізнеса та що робити із музеями у Чернівцях, щоб у них почали ходити. Ми працюємо виключно в інтересах аудиторії і це лише декілька прикладів, які свідчать про це.

Ми віримо, що громада міста може розвиватись тільки за умови, що вона отримує повну, об’єктивну та збалансовану інформацію. З дня заснування «Твоє місто. Чернівці» висвітлювало події та процеси відповідно до міжнародних журналістських стандартів і продовжує це робити надалі. Нас не цікавлять непредметні політичні заяви та гучні події, що не становлять доданої вартості для людей, які читають нас щодня. Натомість ми розповідаємо про інновації, якість життя, економіку, стиль, урбаністику Чернівців.

Просимо вибачення в аудиторії «Твоє місто. Чернівці» за те, що не врахували усі можливі ризики при поширенні досвіду творення незалежного локального медіа у Чернівцях та спробуємо виправити це у найближчому майбутньому. 

Будемо вдячні за будь-яку підтримку від людей, які зацікавлені в якісному медіа у Чернівцях.

«Твоє місто. Чернівці» та медіа-хаб «Твоє місто»


Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар