Зелений транспорт. Буковинців запрошують взяти участь у таборі Мобільності

224 0
Він відбудеться у Чернівцях та Молдові.
Чернівецький промінь

Чернівецький промінь

Активні громадяни з Чернівецької, Вінницької та Одеської областей можуть зареєструватись на табір Мобільності. Про це повідомили організатори Bukovinian Agency for Regional Development.

Його основна мета – привернути увагу до ідей розвитку сталого транспорту та підготувати учасників до проведення Європейського тижня мобільності (ЄТМ) у своїх рідних містах та населених пунктах.

Під час табору учасників навчатимуть досвідчені тренери, фахівці із запуску ЄТМ з інших регіонів, які поділяться своїм досвідом та ідеями про те, як організувати ЄТМ, які зацікавлені сторони залучити, як знайти ресурси для ЄТМ і т.д. 

Основною умовою участі в таборі є готовність учасників організувати та провести ЄТМ в своїх рідних містах , використовуючи отримані знання і загальні ідеї. Учасники будуть підтримані Командою проекту.

Захід Mobility Camp відбудеться:

  • 25-29 червня в Молдові;
  • 16-20 липня в Чернівцях.

Реєстрація за посиланням до 20 червня, 18:00. Всі апліканти можуть подвати заявку на участь в лише одному таборі.

Сталий (зелений) транспорт – це будь-який спосіб пересування, який дозволяє знизити рівень впливу на навколишнє середовище. До нього можна віднести пішохідний і велосипедний рух, екологічні автомобілі, транзитно-орієнтоване проектування, оренда транспортних засобів, а також системи міського транспорту, які є економічними, сприяють збереженню простору та пропаганді здорового способу життя.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар